Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu
Deconet Sp. z o.o. - Budowa portalu tematycznego

Deconet Sp. z o.o.

Budowa portalu tematycznego

Branża:

Portale tematyczne, wyposażenie i architektura wnętrz

Cele projektu:

  • Kreacja wizerunku internetowego marek: deconet.pl i forumarchitekta.pl
  • Budowa dwóch serwisów internetowych: ogólnodostępnego i branżowego

Deconet sp. z o.o. jest właścicielem dwóch serwisów internetowych: ogólnodostępnego www.deconet.pl i specjalistycznego kierowanego do architektów i projektantów wnętrz www.forumarchitekta.pl. Deconet.pl to miejsce, w którym można znaleźć kolekcje najwyższej jakości produktów, wyłącznie uznanych polskich i światowych marek oraz katalog architektów i projektantów wnętrz oraz wykaz firm zajmujących się produkcją na zamówienie oraz wykonawców.

W chwili obecnej można zaobserwować rosnące zainteresowanie tematyką związaną z wyposażeniem wnętrz powodowa dobrą kondycją rynku mieszkaniowego i budowlanego. W internecie istnieje wiele portali, które oferują produkty i usługi z zakresu wyposażenia wnętrz, jednakże wciąż brakuje rozwiązań kierowanych do bardziej świadomych i wymagających użytkowników. Taką odpowiedzą na potrzebę rynku będą serwisy firmy Deconet Sp. z o.o.

W celu zapewnienia maksymalnej kontroli nad treściami prezentowanymi w serwisach deconet.pl i forumarchitekta.pl wdrożony został system oparty o platformę GRAFINET , w którym zaimplementowano specjalizowane moduły, takie jak: zaawansowany, wielobranżowy katalog produktów, system prezentacji ofert usługodawców, katalog usług na zamówienie czy katalog porad, a także system wyszukiwania.

...