Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu
Oxford University Press Sp. z o.o. - Serwis tematyczny dla wydawnictwa międzynarodowego

Oxford University Press Sp. z o.o.

Serwis tematyczny dla wydawnictwa międzynarodowego
www.gimnazjum.oxford.pl

Branża:

wydawnictwo

Cele projektu:

  • Budowa serwisu poświęconego tematyce egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.
  • Dostarczenie pracownikom wydawnictwa efektywnych narzędzi do komunikacji z Klientami.

Oxford University Press jest największym wydawnictwem uniwersyteckim na świecie. Stanowi integralną część Uniwersytetu w Oxfordzie. Różnorodny program wydawniczy OUP obejmuje wydawnictwa akademickie ze wszystkich dyscyplin naukowych, publikacje encyklopedyczne i słownikowe, podręczniki szkolne, muzyczne, materiały do nauczania języka angielskiego jako języka obcego, książki dotyczące biznesu, czasopisma i publikacje elektroniczne. Nowy egzamin został wprowadzony rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej. Ministerstwo określiło standardy wymagań dotyczące egzaminu z języka obcego. Centralna Komisja Egzaminacyjna natomiast, opracowała "Informator o egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego przeprowadzanym od roku szkolnego 2008/2009".

W chwili obecnej nie istnieje jednolite źródło informacji o egzaminie gimnazjalnym i ofercie Oxford University Press w zakresie wspomagania wyżej wspomnianego egzaminu. Nauczyciele poszukują informacji w serwisie korporacyjnym firmy, lecz ze względu na istotę zagadnienia postanowiono wdrożyć osobny serwis tematyczny wraz z narzędziami umożliwiającymi komunikacji z nauczycielami.

W celu udostępnienia niezbędnych informacji osobom przygotowującym uczniów do egzaminu wdrożono serwis internetowy w oparciu o system GRAFINET . Dodatkowo wyposażono go w moduły prezentacji wydarzeń i konferencji, a także moduły pytań i odpowiedzi oraz zaawansowany systemu wysyłki poczty elektronicznej obejmujący mechanizmy kontroli zmian w serwisie i podejmowania decyzji o wysłaniu korespondencji.

...