Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu
DACPOL Sp. z o. o. - Serwis korporacyjny z rozbudowanym katalogiem produktów

DACPOL Sp. z o. o.

Serwis korporacyjny z rozbudowanym katalogiem produktów
www.dacpol.com.pl

Branża:

elektronika, elektrotechnika, energetyka, sprzedaż wysyłkowa, produkcja

Cele projektu:

  • Zaprojektowanie i wdrożenie katalogu internetowego (kilkadziesiąt tysięcy towarów) wraz z systemem wyszukiwania i możliwością generowania katalogu na CD/DVD
  • Zbudowanie zintegrowanego systemu zarządzania treścią na potrzeby serwisu korporacyjnego i katalogu wraz z integracją z systemem sprzedaży wysyłkowej
  • Zapewnienie wymiany danych z systemami DTP
Dacpol Sp. z o.o. to jeden z największych polskich dostawców i producentów podzespołów do: elektroniki, elektrotechniki, automatyki, energoelektroniki i energetyki. Reprezentuje ponad 100 czołowych producentów oraz zapewnia usługi z zakresu projektowania i produkcji podzespołów na zamówienie. Zadaniem firmy Grafinet Sp. z o.o. było wdrożenie nowego serwisu korporacyjnego i katalogu w oparciu o rozwiązania umożliwiające zarządzanie treścią.
 
Istniejący serwis internetowy tylko w części spełniał wymagania architektury informacji i użyteczności, a funkcjonalności umożliwiające zarządzanie nim nie spełniały obecnie istniejących standardów. Należy mieć na uwadze, że katalog produktów firmy Dacpol Sp. z o.o. obejmuje kilkadziesiąt pozycji, spis aplikacyjny, dane o producentach i dodatkowo informacje teoretyczne do poszczególnych kategorii towarowych.
 
Nowy system został w całości oparty o platformę GRAFINET cms i dostarcza mechanizmów umożliwiających zarządzanie treścią całego serwisu, a w szczególności: zarządzanie prezentacją towarów i produktów, zarządzanie użytkownikami serwisu, zarządzanie dostępem do działów serwisu, zarządzanie informacjami korporacyjnymi. Dodatkowo zaimplementowano mechanizmy automatycznego generowania wersji katalogu off-line (na potrzeby prezentacji na nośniku CD lub DVD), wdrożono, dostosowany do wymagań informacyjnych, autorski system wyszukiwania i nawigacji. System został wyposażony w mechanizmy obsługi wielu języków i zestawów znaków, ze względu na specyfikę rynku Klienta.
...