Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu
Paged S.A. - Serwis relacji inwestorskich

Paged S.A.

Serwis relacji inwestorskich
www.inwestor.paged.pl

Branża:

materiały drzewne, meble, dystrybucja

Grupa Paged to organizacja zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją mebli i sklejki oraz handlem tarcicą oraz płytami drewnopochodnymi. Na potrzeby usprawnienia zarządzania relacjami z inwestorami, Spółka zdecydowała się na wdrożenie serwisu relacji inwestorskich.

Oprócz zestawu modułów standardowych systemu zarządzania treścią GRAFINET , w serwisie wymagane były moduły specjalizowane, realizujące funkcje obligatoryjne serwisu relacji inwestorskich.

Duża liczba dokumentów do pobrania

Na potrzeby zarządzania dokumentami generowanymi przez Spółkę, a także plikami z prezentacjami i informacjami dla inwestorów wdrożony został dedykowany moduł zarządzania plikami.

Kalendarium

Moduł ten wspomaga prezentację informacji dotyczących wszelkich wydarzeń związanych z działalnością Spółki.

Akcjonariusze

Moduł wspomaga prezentację aktualnego stanu właścicielskiego w Spółce, a także pozwala na śledzenie zmian historycznych.

Prezentacja danych giełdowych

To najbardziej zaawansowany i rozbudowany moduł, służący prezentacji danych związanych z obecnością Spółki na GPW. Moduł realizuje następujące funkcje:

  • integracja z systemami GPW w celu pobierania notowań bieżących (kursów akcji spółki Paged oraz indeksów WIG20 i SWIG80)
  • przetwarzanie danych bieżących w celu prezentacji graficznej i tabelarycznej oraz generowanie danych historycznych
  • wyświetlanie danych bieżących i historycznych - zarówno w formie wykresu jak i tekstowej
  • porównywanie zmiany notowań akcji Paged S.A. na tle rynku z wykorzystanie indeksów giełdowych.

Powyżej wymienione zostały tylko niektóre z modułów serwisu relacji inwestorskich, lecz możliwe jest dowolne kształtowanie zakresu treści i funkcji takiego serwisu, o ile będą one zgodne z wytycznymi GPW.

Jeśliby Państwo byli zainteresowani szczegółowymi informacji lub utworzeniem serwisu relacji inwestorskich - prosimy o Kontakt.

...