Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu
BEL Leasing Sp. z o.o. - System wspomagania sprzedaży on-line

BEL Leasing Sp. z o.o.

System wspomagania sprzedaży on-line
www.millennium-leasing.pl

Branża:

leasing, usługi finansowe
Zakres prac / usług:

Cele projektu:

  • Budowa systemu extranetowego umożliwiającego przygotowywanie ofert przez partnerów firmy i ich pracowników

BEL Leasing Sp. z o.o. od początku funkcjonowania plasuje się w czołówce polskich firm leasingowych. Na koniec roku 2005 Spółka zajęła 7 miejsce w rankingu firm leasingowych w Polsce pod względem wartości środków trwałych przekazanych w leasing. Firma prowadzi działalność leasingową świadcząc usługi leasingu operacyjnego, finansowanego oraz najmu.

Blisko 40 placówek sieci handlowej na terenie całej Polski oraz sieć placówek Banku Millennium SA zapewniają łatwość zapoznania się z ofertą leasingu, jak również umożliwiają szybkie zawarcie transakcji. Wraz ze zmieniającymi się wymaganiami co do szybkości przygotowania oferty w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu i warunkach leasingu niezbędnym stało się zbudowanie scentralizowanego systemu przygotowywanie ofert.

Wdrożony system pozwala na całościowe zarządzanie ofertą i kontaktami z partnerami na wysokim stopniu szczegółowości wraz z systemem raportowania i sprawozdawczości z działalności partnerów. System jest wyposażony w mechanizmy administracyjne umożliwiające pracownikom BEL Leasing na elastyczne dostosowywanie systemu do oferty firmy i jej partnerów.
 

...