Poznaj rozwiązania GRAFINET

Systemy IT oraz outsouricng
Dostosowane do potrzeb Klientów
20-letnie doświadczenie
GRAFINET web solutions - Agencja InteraktywnaMapa serwisu

System zarządzania treścią (ang. Content Management System) to rozwiązanie pozwalające na budowanie serwisów internetowych zarządzanych przez pracowników Klienta. Proces zarządzania treścią odbywa się za pomocą panelu administracyjnego i nie wymaga znajomości technologii tworzenia serwisów internetowych, w tym języków programowania czy języka HTML. GRAFINET  ma budowę modułową i jest skalowalny, co oznacza, że może być dostosowany do wymagań każdego Klienta, od jednoosobowej firmy do globalnej korporacji.

Dlaczego system zarządzania treścią GRAFINET  to dobry wybór?

Poniżej przedstawiamy 7 czynników, które sprawiają, że system GRAFINET  to rozwiązanie wyróżniające się na tle innych systemów zarządzania treścią.


Doświadczenie

Grafinet to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, obsługująca wielu zadowolonych, powracających Klientów. Wysoka elastyczność zakresu oferowanych usług i to na co stawiamy przede wszystkim: indywidualne podejście do Klienta to gwarancja sukcesu we wdrażaniu przedsięwzięć internetowych.

Wygoda

Stale dbamy o maksymalną ergonomię naszych systemów na każdym etapie ich budowy. Dzięki temu użytkownicy serwisu chętnie z nich korzystają, a Klienci uznają mechanizmy samodzielnego zarządzania treścią za wygodne w obsłudze.

Bezpieczeństwo

Dzięki autorskim rozwiązaniom oraz wiedzy z zakresu budowy systemów informatycznych możemy zapewnić Klientom bezpieczeństwo ich serwisów. System wczesnego wykrywania zagrożeń dodatkowo chroni przed ewentualnymi atakami, zapisuje dane napastników i wyświetla komunikat zniechęcający do dalszych prób włamań.

Skalowalność

Dzięki elastycznemu systemowi uprawnień, system może być dostosowany zarówno dla serwisu redagowanego przez 1 osobę, jak i przez dziesiątki pracowników o różnym zakresie obowiązków. Uprawnienia użytkowników określa administrator, dzięki czemu istnieje możliwość edycji danych tylko z zakresu kompetencji danej osoby. Obsługa Klientów z zagranicy również nie stanowi problemu - system GRAFINET  w pełni obsługuje serwisy wielojęzyczne.

  Standardy

W codziennej pracy wykorzystujemy technologie będące standardami branżowymi. Nasze serwisy są zgodne z wymaganiami proponowanymi przez W3C, a nasze aplikacje bezproblemowo działają na serwerach wszystkich większych dostawców rozwiązań hostingowych w Polsce i na świecie.

Pozycjonowanie (SEO)

Tworząc system GRAFINET  zwracaliśmy szczególną uwagę na zgodność ze wszystkimi wytycznymi największych wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu nasze serwisy są w pełni przygotowanie do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Społeczności internetowe (Web 2.0)

Dla serwisów, których celem jest budowa społeczności internetowych, oferujemy moduły umożliwiające ich tworzenie, np. Logowanie, Rejestracja czy Forum internetowe. Na życzenie realizujemy połączenie z usługami wspierającymi marketing wirusowy (np. z kontem na Twitter.com) dając możliwość automatycznego publikowania linków do nowo powstałych treści.

Aby skontaktować się z nami, prosimy o wciśnięcie powyższego przycisku.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi usługami oferowanymi przez GRAFINET , które mogą stanowić uzupełnienie usługi wdrożenia systemu zarządzania treścią.

Zobacz także:

cms, system zarządzania treścią, serwisy www, projektowanie stron internetowych, serwisy internetowe, witryny internetowe, tworzenie strony internetowej, aplikacje internetowe, aplikacje webowe, warszawa
...